AGENCY HOME VIP SHETË BANESEN 29 mij euro ne Pejë

23-10-18 21:44 - Banesa - Pejë 10
Përshkrimi i shpalljes

Agency Home VIP Shetë BANESË 60m2

vetem 29 mij Euro super ofertë.

Banesa ndodhet te vorret e Kakariqit pikrishtë per ballë hekurudhrs .

Banesa eshë Pronë shqipetare qe nga 1982

Banesa posedonë ASHENSORË (liftë)

Banesa posedonë parkingë hapur

Banesa ka ketë Renditje

Dhomë gjumi

Dhomë gjumi per femi vogel

Sallonë

Kuzhinë

Trepezari

Koridorë

Banjo wc

Banesa ndodhet katin 6 ku posedon liftë

Banesa ka dhe dy kate mbi ket katë

Banesa ka nje pamje shum bukur nga rruga krysore dhe qyteti

Banesa eshtë e renovuar

Banesa ndodhet ne nje vendë pozitë shum bukur e qetë ku te gjitha gjerat elemtare jon afer

Andaj ju qe deshironi nje banes 60m2

me dy dhoma gjumi

me një super qmimë te volitshem

per vetem 29.000 mij euro

ja mundesija per ju ket mundesi ju ofronë vetem Agjencjoni per patundsheri Home Vip-a

------ A G E N C Y - H O M E - V I P -------- Të interesuarit mund të më kontaktojnë .

Ne +38649699964 viber tango WhatsApp . Ne +37744699964 viber tango WhatsApp . Ne Skype Agency home vip Kosovo Ne facebook Home Vip-a

Ne Email add [email protected] Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosovë Mal te zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.

  • Çmimi: € 29000
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Pejë
  • Tel: 049699964
  • ID e shpalljes: 1940