Apple iPhone XS Max iPhone XS 530 EUR iPhone X 380 EUR WhatsApp +447841621748

19-01-19 07:22 - Telefona Celularë - Malishevë 9
Përshkrimi i shpalljes

Apple iPhone XS Max iPhone XS 530 EUR iPhone X 380 EUR WhatsApp +447841621748

Ne jemi shumicë e vendosur në Mbretërinë e Bashkuar. Të gjithë telefonat celularë janë 100% origjinale, funksionojnë me të gjithë rrjetin. Dërgesa nga FedEx dhe DHL brenda 48 orëve

Na kontaktoni:

EMAIL: [email protected]

Tel / WhatsApp: +447841621748

Lista e Çmimeve:

Apple iPhone X 64GB == 380 EUR

Apple iPhone X 256GB == 405 EUR

Apple iPhone XS 64GB == 530 EUR

Apple iPhone XS 256GB == 580 EUR

 

Apple iPhone XS 512GB == 605 EUR

Apple iPhone XS Max 64GB == 575 euro

Apple iPhone XS Max 256GB == 630 EUR

Apple iPhone XS Max 512GB == 705 euro

Gjithashtu në dispozicion edhe Apple iPhone 8 Plus dhe iPhone 8 64 / 256GB

Samsung Galaxy Note 9 128GB == 380 EUR

Samsung Galaxy Note 9 512GB == 430 EUR

Gjithashtu në dispozicion Samsung Galaxy S9 Plus dhe S9

Huawei Mate 20 Pro 128GB == 380 EUR

Huawei Mate 20 128GB == 350 EUR

Huawei P20 Pro 128GB == 300 EUR

SONY Xperia XZ3 64GB == 380 EUR

SONY Xperia XZ2 64GB == 355 EUR

Na kontaktoni:

EMAIL: [email protected]

Tel/WhatsApp: +447841621748

  • Çmimi: € 380
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Telefona Celularë
  • Vendi: Malishevë
  • Tel: 00447841621748
  • ID e shpalljes: 1982