Audi A4 - 2.0 TDI - Automatik - 2006

27-11-18 20:22 - Vetura - Prishtinë 10
Përshkrimi i shpalljes

Viti i Prodhimit - 2006

Motori - 2.0 TDI

Nderruesi - Automatik 7

Klima tronik funksionale

Komanda ne vollon

Shpejtesi ne vollon F1

Tempomat

Navigacion

Sd card / cd changer

I regjistruar ne RKS

Ne gjendje shum te mire teknike dhe optike..

  • Çmimi: € 6200
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Vetura
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044304302
  • ID e shpalljes: 1962