Audi A4 2.0 Tdi Automatik RKS Model 2013 Shum Extra

27-11-18 20:13 - Vetura - Prishtinë 18
Përshkrimi i shpalljes

☎ Info ne tel : 045 618 666 & 049 333 100 ☎

Audi A4 2.0 TDI Avant FaceLift

Viti i Prodhimit 26.10.2012 Modeli 2013

E Ardhur nga Zvicra e Doganuar e Regjistruar

ne tabela RKS ( Regjistrim 1 Vitë )

**3 Qelsa nga Fabrika me Telekomand

**Automatik Multitronik 8 Shpejtesi

**Navigacion System Funksional

**Klima Tronik dy Zonale

**Timon Multi-funksional

**Timonin Servo & Lekur

**Senzor te Shiut dhe te Dritav

**Drita Mjegulle para e mbrapa

**Bagazhi hapet ne telekomand

**Fellne 18coll me Goma M+S

**Timoni me levizje sipas deshires

**Xhama me Rrym dhe me Nxemje

**Pashqyra me Rrym dhe me Nxemje

**Abs & Esp, Air Bag, Alarm e Centrall

**Pashqyrat i Palohen me telekomand

**Bagazhi hapet ne Telekomand etj.

bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.katiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA autosalloni kerr MERCEDES

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Vetura
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 045618666
  • ID e shpalljes: 1958