banes 75.98m2

17-09-18 14:39 - Banesa - Prishtinë 40
Përshkrimi i shpalljes

shitet banesa prej 75.98m2 ne lagje spitalit buz rruges qe tqon tek pallati i drejtesis ne prishtine , banesa ka kete renditje sallon kuzhin dy dhoma gjumi banjo dhe terac ne dhomen e prinderve

objekti eshte ndertim e siper

marr dhe veture.

  • Çmimi: € 740
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049707538
  • ID e shpalljes: 1917