Banesa 60m2

27-11-18 20:16 - Banesa - Fushë Kosovë 17
Përshkrimi i shpalljes

Banesa gjindet ne fushekosove mbrapa posetes kryesore dhe afer shkolles fillore Sylejman Vokshi.

Kati 4.

Pamjen ne perendim.

Behet e gatshme ne gusht-shtator 2019.

Posedon 1 dhome gjumi.

Banjo.

Shpajz.

Qendrimin ditor dhe kuzhinen.

Marrveshja behet te noteri.

  • Çmimi: € 26000
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Fushë Kosovë
  • Tel: 044601786
  • ID e shpalljes: 1960