Banese me qira ne Kalabri afer sheshit Bill Klinton

19-09-18 08:00 - Banesa - Prishtinë 36
Përshkrimi i shpalljes

Leshoj me qira banesen 3 dhomeshe ne Kalabri (Emshir) shume afer stacionit te autobuseve, hotelit Nartel dhe bulevardit Bill Klinton.

Banesa eshte ne gjendje shume te mire, e posa mobiluar me mobilje te reja.

Leshohet per familjare per afat me te gjate kohor.

Cmimi: 300 Euro

  • Çmimi: € 300
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049784209
  • ID e shpalljes: 1920