Banese me qira ne Kalabri (Emshir)

18-09-18 16:23 - Banesa - Prishtinë 42
Përshkrimi i shpalljes

Leshohet me qira banesa ne lagjen Kalabria (ndertim nga Aldex), afer stacionit te autobuseve dhe hotel Nartel.

Banesa eshte e mobiluar me mobilje te reja dhe ka: dhome pritje me sallon, 2 dhoma fjetje, banjo, ballkon, nxemje qendrore me rryme, parking te mjaftueshem para objektit.

Banesa eshte ne lokacion te qete por shume afer qendres (5 min ecje nga sheshi Bill Klinton).

Preferohen familjare.

Çmimi: 300 Euro.

Kontakt: 049-784-209

  • Çmimi: € 300
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049784209
  • ID e shpalljes: 1919