Banesë me Qira

27-12-18 23:58 - Banesa - Prishtinë 20
Përshkrimi i shpalljes

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi.

Banesa ka kete renditje;

Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses.

Banesa është e gatshme e lire per qira dhe qmimi eshte 300 euro i diskutushem.

Banesa leshohet per familjar.

  • Çmimi: € 300
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049676704
  • ID e shpalljes: 1974