BANESE PER QERA

13-04-19 07:04 - Banesa - Prishtinë 10
Përshkrimi i shpalljes

Banesa gjindet në bulevardin Bill Clinton afër nen kalimit te barnatorja Valeriana.

Banesa ka këtë renditje; 

Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjendet në katin e 7 dhe lifti gjithmonë është funksional, banesa e ka pamjen nga rruga kryesore ndërsa parkingu për vetura është mrapa ndërtesës. 

Banesa është e gatshme për qira dhe qmimi është 290 euro i diskutueshëm. Banesa preferohet të lëshohet për familjar.

Kontakti: 049676704 Viber; +38349676704.

  • Çmimi: € 290
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049676704
  • ID e shpalljes: 2182