HOME VIP SHET BANES ME FLETË POSEDUSE PEJË 36 mij euro

12-01-19 07:54 - Banesa - Pejë 9
Përshkrimi i shpalljes

EKSTRA BANES më Flet Poseduse EKSTRA QMIMË vetem 36000mij Euro Agency Home VIP shetë Banesë 64m2 Shesim Banesn e Mobiluar Kati -4- Banesa Ndodhët në lagjen Fidanishte ( Istitut ) per ball furres husaj Dhe Fures Aroma Banesa ka pamje nga Rruga krysore Banesa posedon komplet dukumentacionin 1/1 pronë Shqipetare Perkthimi i menjë hershem te Noteri Pejë Renditja e Baneses - dy dhoma - Kuzhinë - Shpajzë të madhë - Dy terasa - Një Koridorë - Një Banjo Wc - Një Podrumë - një Parkingë të Hapur Banesa posedon Dritare Pllastikes Kompletë - Banesa shitet po thujse Komplet e Mobiluarë - Andaj ju qe deshironi njé Super Banes Me Super Qmimë për vetem 36000 mij euro me Fletë Poseduse ----- A G E N C Y - H O M E - V I P -------- Të interesuarit mund të më kontaktojnë . Ne +386-49-699964 viber tango WhatsApp . Ne +377-44-699964 viber tango WhatsApp . Ne Skype Agency home vip Kosovo Ne facebook Home Vip-a Ne Email add [email protected] Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit . Nga staffi Home Vip-a .

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Pejë
  • Tel: 049699964
  • ID e shpalljes: 1979