IDEAL - STUFA ME DRU ( Modelet 2017-2018 )

11-05-18 14:22 - Tjetër - Ferizaj 406
Përshkrimi i shpalljes

STUFA ME DRU ( Modelet per 2017-2018 )

*** Me kualitet si asnje tjeter, Si dhe cmimet me konkuruese ne Treg ***

** Të certifikuar me standarte europiane EN13240:2016 - CE certification **

Adresa :

Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

Dhe në Ferizaj

Rr. Driton Islami pn.

Tel : +37744/124-992 (viber)

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2017 IDEAL, All Rights Reserved ©2017 IDEAL

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Tjetër
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 1120