Kamarier (Gjermani)

08-03-19 16:00 - Punë Jashtë Vendit - Prishtinë 10
Përshkrimi i shpalljes

Kamarier (Gjermani)

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Kamarier

Restoranti uno kërkon për punonjës entuziastë dhe energjik për të punuar në një mjedis zbavitës.

Ne shquhemi për ofrimin e shërbimeve efikase dhe ofrojmë vend pune me orar të plotë dhe të pjesshëm gjithashtu punojmë edhe në disa projekte me shkolla.

Përpikmëria dhe qëndrimi pozitiv është i domosdoshëm për të punuar me ne.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,

ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Punë Jashtë Vendit
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049720999
  • ID e shpalljes: 2135