KAMIN ELEKTRIK 183cm tani me super cmim per vetem 549euro

27-08-18 10:39 - Teknike e bardhë - Ferizaj 97
Përshkrimi i shpalljes

*** OFERTË SPECIALE ***

*KAMIN ELEKTRIK 183cm tani me super cmim per vetem 549euro*

Dimensionet : 183cm gjersi x 55cm lartesi x 14cm thellsi.

Efekti real i flakës

Teknologjia LED e kursimit të energjisë

Konsumi i energjisë prej 15 vat (pa ngrohje)

*Sistem te ngrohje 2kW ( te larte dhe te ulet )

**Vendosja e efektit të flakës vetëm pa ngrohje

**Ndezje me telekomandë

*** 12 MUAJ GARANCION

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj

Rr. Driton Islami

*** në Prizren

Rr. William Walker ( perball emona city )

+37744/124-992 (viber)

+38643/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®

  • Çmimi: € 549
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Teknike e bardhë
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 1737