KAMIN ELEKTRIK nga IDEAL Modeli : EF23.

26-05-18 09:00 - Të tjera - Ferizaj 235
Përshkrimi i shpalljes

KAMIN ELEKTRIK nga IDEAL

Modeli : EF23

(Dimensionet :70cm gjersi x 53cm lartesi x 21cm thellsi.)

Posedon :

*Sistem te ngrohje 2kW ( te larte dhe te ulet )

**Ndezje manuale dhe me telekomandë

*** 3 ngjyra

*** 12 MUAJ GARANCION

Posedojme mbi 30 modele te tjera me dimensione te ndryshme per cdo hapsire

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj

Rr. Driton Islami

*** në Prizren

Rr. William Walker ( perball emona city )

+37744/124-992 (viber)

+38643/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara, All Rights Reserved

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Të tjera
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 443