Kamin me montim të vrazhdë nga IDEAL®

19-01-19 13:59 - Të tjera - Ferizaj 103
Përshkrimi i shpalljes

Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale, për këtë muaj.

** Kamin me 2 pamje me montim të vrazhdë **

Tani per vetem 799euro.

Në cmim përfshihen:

- Kamini IDEAL 16kW

- Qynga (Inox ose Qelik)

- Grilat e Ajrit 30x17cm

- Izolimi

- Funksionalizimi ( modeli ne foto )

- Murosje deri në ngjitës dhe rrjetë

- 5 VITE GARANCION

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj

Rr. Driton Islami

+38344/124-992 (viber)

+38343/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®

  • Çmimi: € 799
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Të tjera
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 1842