KAMINA ELEKTRIK nga IDEAL

26-05-18 09:00 - Tjetër - Ferizaj 147
Përshkrimi i shpalljes

KAMINA ELEKTRIK nga IDEAL

Të gjitha posedojnë :

*Sistem te ngrohje 2kW ( te larte dhe te ulet )

**Ndezje me touchscreen + telekomandë

*** 3 ngjyra te flakes

*** 12 MUAJ GARANCION

Dimensione të ndryshme nga 91.5cm gjerësi deri 253cm gjerësi.

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj

Rr. Driton Islami

*** në Prizren

Rr. William Walker ( perball emona city )

+37744/124-992 (viber)

+38643/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara, All Rights Reserved

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Tjetër
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 486