LESHOJ BANESE ME QERA

18-09-18 09:34 - Banesa - Prishtinë 55
Përshkrimi i shpalljes

Leshoj banese me qera .Banesa gjendet ne Ulpiane mbrapa AAK-se dhe ka siperfaqe 90 metra katrore eshte ne katin e pare ku posedon sallon me kuzhine ,tri dhoma te gjumit banjo shpajz dhe dy ballkona

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044131098
  • ID e shpalljes: 1918