LOKAL ME QERA NE QT "KODRA E DIELLIT" - PRISHTINE

01-01-19 20:59 - Lokal - Prishtinë 17
Përshkrimi i shpalljes

JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE KODRA E DIELLIT, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR, NGROHJE QENDRORE DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, SHITORE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, PIKTURE, MINIBIZNES, ETJ. ÇMIMI 150€, I NEGOCUESHEM. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER:+37744141035; E-MAIL: [email protected]

  • Çmimi: € 150
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Lokal
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044141035
  • ID e shpalljes: 1975