LOKAL ME QERA NE QT "KODRA E DIELLIT" - PRISHTINE

06-02-19 16:35 - Lokal - Prishtinë 11
Përshkrimi i shpalljes

JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE KODRA E DIELLIT, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR, NGROHJE QENDRORE DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, PIKTURE, MINIBIZNES, SHITORE, ETJ. ÇMIMI 100€. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER:+37744141035; E-MAIL: [email protected]

  • Çmimi: € 100
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Lokal
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044141035
  • ID e shpalljes: 1989