Mjekë, infermierë dhe farmacist (Zvicër)

25-02-19 13:38 - Punë Jashtë Vendit - Prishtinë 4
Përshkrimi i shpalljes

Zvicra kërkon punëtorë duke i pajisur me leje, disa prej pozitave jan mjekë, infermierë dhe farmacist

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit :

+383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777

ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Punë Jashtë Vendit
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049720999
  • ID e shpalljes: 2035