Prishtina Stars Aktash

19-04-19 13:09 - Banesa - Prishtinë 11
Përshkrimi i shpalljes

Banes me qera ne Prishtina Stars Aktash.

1 dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon.

kati 5. Ndertim i ri.

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044247973
  • ID e shpalljes: 2184