Renovim

05-02-18 20:27 - Mobilje dhe inventarë - Viti 27
Përshkrimi i shpalljes

Mobileria As

Ben te gjitha renovimet e mobileve

Per kontakte ju lutem ne tel ose viber

0037744600633 trasportin gjithe kosoven .

Per punen qe bejme e bejme me garacjon

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Mobilje dhe inventarë
  • Vendi: Viti
  • Tel:
  • ID e shpalljes: 1691