Shes laptopin Samsung NP-RC530-S0EDE

07-12-18 07:10 - Kompjuter - Prishtinë 12
Përshkrimi i shpalljes

Shes laptopin Samsung NP-RC530-S0EDE me performanca:

39,6 cm (15,6 inch) ekran

Intel Core i7 2670QM, 2,2GHz,

8GB RAM, 

1TB HDD, 

NVIDIA GT 540M, 

DVD-ROM

Fotografite jane postu prej interneti por laptopi eshte i ruajtun dhe nuk ka asnje problem. Bateria punon deri 3 ore, nuk ka grritha/shenja ose butona t'prisht.

Qmimi eshte i fundit.

Kontakto Viber ose thirr numer.

  • Çmimi: € 480
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Kompjuter
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049605190
  • ID e shpalljes: 1967