Shes shtepin

03-02-19 17:22 - Shtëpi - Prishtinë 101
Përshkrimi i shpalljes

Shtepia 1 kat e gjys dhe me 3 ari,posedon rrymen,ujin,kanalizimin.Kati i pare eshte i rregulluar dhe ka 2 dhoma gjumi kushina me sallon dhe bajnjon dhe ne katin e dyt 3 dhoma dhe banjon.Shtepia gjendet ne Kodren e trimave,Prishtine.Per detaje te tjera kontaktoni ne numrin 044/049112180.

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044112180
  • ID e shpalljes: 1987