Shitet banesa 86m2 ne Mat 1 te banesa e Sandardit

13-01-19 18:37 - Banesa - Prishtinë 6
Përshkrimi i shpalljes

Banesa ka siperfaqe 86m2. Gjindet në lagjen Standard, në objektin 3, kati 2-të. Banesa ka pamje në juglindje.

Banesa shitet komplet e mobiluar dhe është e banueshme që në ditën e parë. Dhoma e pritjës ka ulëset Natuzzi, ndërkaq kuzhina është Doimo.

Lagjja ka rrymë 24h, edhe në rast kur ka ndërprerje të energjisë elektrike, gjeneratori i lagjës furnizon banesën me rrymë.

Uji i ngrohtë vjen nga kaldaja e lagjës dhe nuk ka nevojë të vendosen bojlerët në banesë, duke na kursyer enegji dhe hapsirë në banjo.

Ka dhomë të ndenjës bashk me kuzhinë dhe trepezari. Ka dy dhoma të fjetjës, 1 banjo ne koridor, dhe një tjeter banjo të madhe në dhomë të fjetjes.

Ka një teracë të madhe e cila ka dalje nga secila dhomë e banesës.

Detajet tjera ne:

WhatsApp dhe Viber +12892048698

Mob +383 44 444 497

Email: [email protected]

  • Çmimi: € 88000
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044444497
  • ID e shpalljes: 1980