Shitet shtepia me 12ari ne Hajvali te banesat Diamond Residenc

15-01-19 15:22 - Shtëpi - Prishtinë 9
Përshkrimi i shpalljes

Shitet shtepia ne Hajvali afer banesave Swiss Residence . Shtepia eshte 270 m2 eshte me dokumentacion ne rregull ka uj te ujsjellsit dhe me bunar 24/7 uje , internet , kanalizim .

Shtepia eshte dy kat + podrumi

Podrumi : Garazhe per makine , shpajz, dhomen e nxemjes qendror dhe nje koridor te madhe qe shfrytezohet per larjen the tharjen e rrobave .

Kati i pare ka : Sallon me trapezari ka hapsir te madhe ,kuzhinen , dy dhoma gjumi ,1 banjo ,parahymje dhe koridor .

Kati i dyte ka: 3 dhoma gjumi te medha ku njera prej tyre ka edhe garderoben , 1 banjo .dhe nje nen kulem ku mund te shpfrytezohet .

Ka shkallet per kulem ku munde te shfrytezohet .

Shtepia ka 12 ari trual ka hapsir te ndertimit per dy ose tri shtepi dhe eshte ne rendin e tret nga rruga kryesore dhe shum afer banesave Diamond Residnec dhe spitalit Australian .

Nese ndokush eshte i interesuar per te hapur qerdhe eshte vend i pershtatshem,

Per qmim ,foto dhe informata me te hollsishme na shkruani ne nr tel:044207003

  • Çmimi: € 190000
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044207003
  • ID e shpalljes: 1981