Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residence

23-11-18 11:58 - Shtëpi - Prishtinë 77
Përshkrimi i shpalljes

Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall ( hapsir e mjaftueshme edhe per 3 shtepia) afer banesave Diamond Residence .

Shtepia eshte 2 kateshe me podrum 270 m2

Podrumi : Garazhe per makine , shpajz, dhomen e nxemjes qendror dhe nje koridor te madhe qe shfrytezohet per larjen the tharjen e rrobave .

Kati i pare ka : Sallon me trapezari ka hapsir te madhe ,kuzhinen , dy dhoma gjumi ,1 banjo ,parahymje dhe koridor .

Kati i dyte ka: 3 dhoma gjumi te medha ku njera prej tyre ka edhe garderoben , 1 banjo .dhe nje nen kulem ku mund te shpfrytezohet .

Ka shkallet per kulem ku munde te shfrytezohet .

Shtepia ka 12 ari trual dhe eshte ne rendin e tret nga rruga kryesore dhe shum afer banesave Diamond Residnec dhe spitalit Australian .

Nese ndokush eshte i interesuar per te hapur qerdhe eshte vend i pershtatshem,

Per qmim ,foto dhe informata me te hollsishme na shkruani ne nr tel:044207003

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044207003
  • ID e shpalljes: 1956