Shitet Toka ne Magjistralen Prishtine-Ferizaj

25-12-18 00:42 - Troje - Prishtinë 26
Përshkrimi i shpalljes

Shitet Toka ne Magjistralen Prishtine -Ferizaj me siperfaqe prej 74 ari dhe 78 ari .

Toka esht e pershtatshme per cdo lloj Biznesi apo Banim me Biznes ,posedon dokumentacion te rregullt dhe te plote.Toka shitet bashk apo ndaras.1800.-€/ari , esht i diskutushem.

Per informata tjera : 004915206513247.

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Troje
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 015206513247
  • ID e shpalljes: 1973