SHTEPIA NE SHITJE – ME DY HYRJE

28-11-18 19:02 - Shtëpi - Gjakovë 80
Përshkrimi i shpalljes

SHTEPIA NE SHITJE – ME DY HYRJE

Me lokacion gjendet në pjesën e re të qytetit të Gjakovës e cila është duke u ndërtuar – GJAKOVA 3, afër qendrës tregtare Nertili.

Shtëpia është Tri katëshe.

Shtëpia në njërën hyrje ka këtë renditje:

Kati i Parë : Garazha, Hapsira e Kaldajës, Kuzhina, Salloni ditor, Një dhomë, Koridori dhe Dy Banjo. Salloni ditor ka dalje në dy anët e oborrit

Kati i Dytë: 4 Dhoma Gjumi, Banjo dhe Terracë të madhe.

Kati i Tretë: Dhomë Gjumi, dhe Terraca e madhe.

Shtepia e ka të gatshme qasjen në: uje, kanalizim, rrymë, internet, etj.

Shtepia eshte e ndërtuar me material të forte

Këtë rënditje ka edhe hyrja tjetër.

Per info me te hollsishme kontaktoni ne nr tel 044621862 ose viber +38344621862

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Gjakovë
  • Tel: 044621862
  • ID e shpalljes: 1963