SHTEPIA NE SHITJE

15-11-18 22:34 - Shtëpi - Gjakovë 56
Përshkrimi i shpalljes

Me lokacion në pjesën e re të qytetit të Gjakovës afër qendrës tregtare Nertili. Shtëpia është Tri katëshe me një sipërfaqe prej 450 metër katror e shtrirë në 7.4 Ari Truall.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati Përdhesë:Dy Garazha, Dhoma e Kaldajës, Kuzhina,Koridori,Një Banjo.

Kati i Parë: Dhomë Gjumi me banjo, Salloni ditor, Kuzhina,Koridori dhe Terracë të madhe, Salloni ditor ka dalje në tri anët e oborrit.

Kati i Dyte:3 Dhoma Gjumi,Një Banjo,Koridori,Një Banjo

Shtepia posedon uje, kanalizim, rryme, internet, ngrohjen qëndrore me dru, pelet dhe rrymë me sistem modern ekonomik. Shtepia eshte e gatshme per banim

Per info me te hollsishme kontaktoni ne nr tel 044621862

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Gjakovë
  • Tel: 044621862
  • ID e shpalljes: 1951