SUPER OFERTE !! KAMIN DEKORATIV ME MONTIM PER VETEM 999 Euro.

26-05-18 09:00 - Tjetër - Ferizaj 103
Përshkrimi i shpalljes

Perfitoni nga SUPER OFERTA,

Kamin Dekorativ (sikur ne foto) per vetem 999 EURO.

*****5 VITE GARANCION*****

**Mundesi montimi ne kand dhe ne hapsire te drejt (per me shume shikoni fotot ne vijim si jane montuar te klientet tone**

Në këtë cmim janë të përfshirë :

1. Kamini IDEAL 16kW

2. Qynga ( Inox ose Qelikut )

3. Grilat e ajerit

4. Izolimi

5. Funksionalizimi ( Modeli sikur nfoto )

Verejte : Graniti nuk eshte i perfshire ne kete qmime (na kontaktoni per cmim me Granit)

Per me shume na vizitoni :

//Magjistrale Prishtinë-Shkup ( Kilometri 15 ana e djathte)

//Dhe në : Ferizaj

Rr. Driton Islami ( Afer ETC )

Tel : +37744/124-992 ; 044/944-305

( OFERTA VLEN DERI NE HARGJIM TE SASISE )

  • Çmimi: € 999
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Tjetër
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 322