***Super Ofertë*** STUFA ME DRU

23-05-18 09:41 - Të tjera - Ferizaj 234
Përshkrimi i shpalljes

***Super Ofertë***

STUFA ME DRU

*** Me kualitet si asnje tjeter, Si dhe cmimet me konkuruese ne Treg ***

** Të certifikuar me standarte europiane EN13240:2016 - CE certification **

ME KETO CMIME ME ZBRITJE - QYNGAT STANDARTE JANE GRATIS!!

( Qyng 1m x 1cope, Qyng 0.50cm x 1cope, Bryle x 1cope )

Adresa :

Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

Dhe në Ferizaj

Rr. Driton Islami pn.

Tel : +37744/124-992 (viber)

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2017 IDEAL, All Rights Reserved ©2017 IDEAL

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Të tjera
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 1298