VW Tiguan viti 2008 dizel 2.0 TDI

27-11-18 20:14 - Vetura - Prishtinë 14
Përshkrimi i shpalljes

Shes Tiguan viti i prodhimit 2008 dizel 2.0 Automatik DSG , posedon klim tronik , gjama elektronik , pasqyre elektronike goma te reja i ardhur nga gjermania i doganuat , kilometra me garancion me liber te servisit , ne gjendje shum shum te mir teknike per me shum mund te shikonin ne foto dhe te na kontaktoni ne 045883888 +38345883888 045235555

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Vetura
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 045883888
  • ID e shpalljes: 1959